☎ +98 21 88398126,57 - ✉ info@romaco.ir
امروزه با پیشرفت تکنولوژی شاهد شکل گیری نسل جدیدی از تبلیغات هستیم که به صورت دیجیتالی و اینترنتی ما را احاطه کرده اند. پیش بینی می شود که تبلیغات به روش های سنتی همچون تبلیغات تلویزیونی، رادیویی، چاپی، محیطی و… به مرور کم رنگ تر شوند اما از آنجایی که تماشای تلویزیون همچنان محبوبترین و راحت ترین روش استراحت برای عموم مردم در اوقات بیکاری و فراغت محسوب می شود، فیلم یا تیزر تبلیغاتی همچنان مهمترین و اثربخش ترین روش تبلیغاتی برای جذب مخاطب، آگاهی دادن درمورد وجود و چگونگی محصولی جدید، تغییر و یادآوری محصول را برعهده دارد.

تولید یک آگهی تبلیغاتی به علت برخورداری از توانایی برقراری ارتباط سمعی، بصری و احساسی می تواند هیجان و ماندگاری بیشتری را در ذهن مخاطب پدید آورد که بدین سبب در مقایسه با سایر رسانه ها اثربخشی بیشتری را بر عهده دارد. ضمن اینکه این تبلیغات تلویزیونی و یا حتی رادیویی امکان نشر در شبکه‌های مجازی و گوشی‌های هوشمند را نیز دارا هستند پس می توان گفت که مخاطبان این تبلیغات دوچندان شده و کاربران جوان اینترنتی را هم شامل می شوند.خانه تولید کانون روما دارای سابقه ای درخشان در ساخت آگهی های تلویزیونی و رادیویی و همچنین مجهز به پیشرفته ترین و به روز ترین ابزار و تجهیزات تولید می باشد. این واحد با پشتوانه­ نیروی متخصص و مجرب انسانی در راستای تولید خلاقانه ترین و با کیفیت ترین آگهی های تلویزیونی و رادیویی گام بر می دارد.

تولید یک آگهی تبلیغاتی مراحل زیادی را پشت سر می گذارد و نیازمند همکاری و تعامل چندین بخش و متخصصان زیادی می باشد. معمولاً اولین مرحله، درک نیاز و پیام اصلی مشتری و سپس شناخت مخاطبان هدف است و سپس ایده خلاقانه و سناریو مطرح شده و پس از آن وارد فاز اجرایی با کمک تیم های تخصصی هنری و تولیدی می شود. از جمله خدمات این واحد:

تولید انواع تیزرهای تبلیغاتی رادیویی و تلویزیونی ، فیلم صنعتی، برنامه سازی و فیلم کوتاه

خدمات تصویربرداری و تدوین فیلم و صداگذاری

پویانمایی(انیمیشن) ،موشن گرافیک و جلوه های ویژه بصری

ساخت موسیقی ، ویرایش و پالایش صوت

دوبله و صداگذاری فیلم

خانه تولید روما بدون شک یکی از مهمترین بخش های شرکت تبلیغات روما می باشد، چراکه فعالیت های این بخش بیشترین بازخورد را از عموم مردم دریافت می کند و بر سایر بخش ها و فعالیت های مجموعه اثر می گذارد. خانه تولید شرکت تبلیغاتی مات با تعاملی همه جانبه و اثربخش به ارائه خدمات، شامل کلیه مراحل از مشاوره، ایده پردازی، طراحی و اجرا می پردازد، تا بتواند ضمن ارائه خدماتی در سطح استانداردهای جهانی و قابل رقابت با برترین برندها، رضایت مشتریان خود را نیز جلب کند.Top of Form

تیزر تبلیغاتی

ساخت تیزر تبلیغاتی یک منطق ساده دارد که آینده تبلیغاتی و تجاری شما را متحول می کند. امروزه رسانه های تصویری نقش بسیار مهمی در زندگی انسانها دارد. به طور کلی 85% مردم زمان خود را به رسانه های پخش انبوه و تلویزیون اختصاص می دهدند. و تنها 15% مردم زمان خود را صرف رسانه های چاپی می کنند. کانون روما در راستای جایگاه رسانه های تصویری در انتقال پیام برند به مخاطب اقدام به تولید تیزر تبلیغاتی و فیلم های کوتاه می نماید.
شما با داشتن یک تیزر تبلیغاتی خوب می توانید خیلی بهتر دیده شوید و به یاد ماندنی تر شوید.
خدمات قابل ارائه برای تولید تیزر تبلیغاتی عبارتست از:
- استفاده از عوامل تولید حرفه ای
- طراحی و اجرای انیمیشن منطبق با تیزر
- استفاده از موشن گرافیک در تیتراژ
- استفاده از تجهیزات حرکتی و نورپردازی حرفه ای
- استفاده از گویندان حرفه ای برای تریشن
- تحویل خروجی با فرمت های HQ DVD و Full HD
- ساخت موزیک برای کلیه بخشهای تیزر
لازم به توضیح می باشد ساخت تیزر و کلیه مراحل آن با توجه به نوع محصول متغیر می باشد و ایجاد تیزر تبلیغاتی با تخفیفات ویژه از فیلم تبلیغاتی ساخته شده توسط شرکت امکان پذیر است.

تیزر صنعتی

امروزه ساخت تیزر صنعتی خوب با توجه به رشد تولید و در نتیجه رقابت نزدیک در بازار تاثیرهای بسیار زیادی در فروش برای شرکت ها ایجاد می کنند و سازمانها و شرکتها در راستای تحقق اهداف و چشم انداز خود فعالیتهای مختلف و پیچیده ای را انجام می دهد.
کانون روما با کادری از کارشناسان مجرب سینما و با استفاده از متخصصین کار آزموده و مشاوران تبلیغاتی، با نگاهی علمی و تخصصی و مجموعه ای از جدیدترین سخت افزارها و نرم افزارهای تولید آگهی آماده است تا محصولات و خدمات شما را با استانداردهای جهان مدرن به مخاطبان معرفی کند. لازم به توضیح می باشد نویشن های تیزرهای صنعتی توسط گویندگان مطرح صدا و سیما و در بهترین و مجهزترین استدیو متعلق به این کانون انجام می گیرد.
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت ، شامل خلاقیت ها و آفرینش های فکری و هنری، متون، نمونه آثار، قالب سایت ، فرم ها و نرم افزار های آنلاین بکار رفته متعلق به کانون چاپ و تبلیغات روما بوده و هرگونه کپی برداری از موارد نام برده ، پیگرد قانونی دارد.

کانون چاپ و تبلیغات روما

کانون چاپ و تبلیغات روما، طراحی سایت، طراحی گرافیک با کیفیت قابل رقابت بین المللی

طراحی سایت, چاپ و تبلیغات, طراحی فروشگاه اینترنتی,طراحی گرافیک, کانون چاپ و تبلیغات روما, روما
کانون چاپ و تبلیغات رومامشاهده شده توسطCustomers onDec 6.کانون چاپ و تبلیغات روماشرکت طراحی سایت و طراحی گرافیک رومارتبه:5