☎ +98 21 88398126,57 - ✉ info@romaco.ir

شرکت مهندسی و نمایشگاهی روما با هدف ارائه خدمات نمایشگاهی از سال 1387 با تشکیل کارگروهی از طراحان و متخصصان در زمینه طراحی و ساخت غرفه های نمایشگاهی و بازرگانی اقدام به ارائه خدمات به شرکتهای علاقه مند به حضور در نمایشگاه ها نموده است و همچنین با ارائه خدمات جانبی از جمله عکاسی، ساخت فیلم، تیزرهای صنعتی و تبلیغاتی و همچنین اجاره تجهیزات نمایشگاهی سعی کرده جهت رفاه حال مشتریان خود در مقوله تبلیغات و بازاریابی بتوانند گام موثری به عنوان یک گزینه اما با چندین کاربرد مختلف بردارد.

خدمات ما شامل موارد زیر می باشد


طراحی و ساخت غرفه های نمایشگاهی و اسپیس فریم طبق آخرین متد روز دنیا

طراحی و ساخت دکوراسیون داخلی

غرفه آرایی و اجاره تجهیزات نمایشگاهی

واحد غرفه سازی نمایشگاهی روما شامل بخشهایی از جمله سفارشات، طراحی غرفه، تولید و ساخت غرفه، اجراء، نصب و جمع آوری غرفه های نمایشگاهی در پلان روز نمایشگاه می باشد. ورقها بر اساس متراژ غرفه از محل انبار به کارخانه منتقل می شود و تمامی برشها با ماشین آلات پیشرفته صورت می گیرد و تمامی باکسها ساخته و آماده می شود و توسط ماشین های پیشرفته حمل و در محل نمایشگاه با حداقل زمان توسط کارگران خبره مونتاژ می گردد.


خدمات نمایشگاهی


خدمات نمایشگاهی را می توان در سه قالب برگزار کننده.مشارکت کننده و بازدید کننده تقسیم بندی نمودبرگزار کننده باید ظرفیت هایی را ایجاد نماید که شامل سالنها،تاسیسات و زیر ساخت می باشد ظرفیت هایی که ایجاد شده اند باید توانایی کار برای سازماندهی نمایشگاه را داشته باشند و ارائه واقعی خدمات نمایشگاهی از تحقق نمایشگاه آغاز می گردد.و تحقق واقعی نمایشگاه به میزان بازدید کننده و مشارکت کننده بستگی دارد و هر چه قدر این منابع که شامل بازاریابی ،پرسنل،بازدیدکننده ها بهتر باشد نتایج بهتری حاصل می گردد

اگرچه موفقیت مشارکت کننده بستگی به عملکرد سازمان دهنده و استقبال بازدید کننده ها دارد ولی بیشتر به تلاش های شخصی او و میزان هزینه در نظر گرفته شده در ساخت غرفه و آموزش کارکنان مستقردر غرفه بستگی دارد. 


برآورد هزینه و بودجه در نمایشگاه و غرفه های نمایشگاهی
بودجه بندی و کنترل هزینه ها و انجام امور مالی در نمایشگاه باید به دقت مورد بررسی قرار گیرد به شکلی که وجوه اضافی یا مازاد نیاز اختصاص نیابد.برآورد مقدماتی پس از اخذ اطلاعات تکمیلی (مشخص شدن قیمت تقریبی زمین،طراحی و ساخت غرفه های نمایشگاهی ،تعرفه های حمل کالا ،هزینه ی تبلیغات و ....)مشخص می شود.در ساده ترین شکل هزینه ها را به صورت درصدی می توان به شکل زیر برآورد کرد.
اجاره زمین.............................. 6 درصد
طراحی غرفه نمایشگاهی ..................58 درصد
حمل و نقل کالا...........................6 درصد
هزینه مسافرت و هتل کادر نمایشگاه........5درصد
استفاده از کارکنان محلی..................2درصد
کاتالوگ و نشریه ها..................... 6درصد
آگهی برگزاری نمایشگاه..................2درصد
تبلیغات در نمایشگاه.....................3درصد
 

تجهیزات نمایشگاهی


اجاره این تجهیزات با بهترین کیفیت و قیمت از جمله خدمات گروه روما درمدت نمایشگاه میباشد

اجاره تجهیزات نمایشگاهی با بهترین کیفیت و قیمت از جمله خدمات شرکت مهندسی روما در مدت نمایشگاه می باشد.
لیست اقلام ما شامل: پیشخوان، میز، کانتر، صندلی، های فلزی و پلاستیکی، انواع قفسه و کمد، یخچال، آب سردکن و آب گرم کن، مبل یک نفره و دو نفره، صندلی کانتر، تلویزیون LCD و Plasma، ویدئو پروژکشن، کفپوش، جاکاتالوگی، موکت، DVD و ... می باشد. لازم به توضیح می باشد قیمتهای ارائه شده از سوی کانون کاملاً رقابتی و مناسب است و وسایل ارسال شده در حد نو و بعضاً نو می باشد و بازرسی های لازم توسط کارشناسان شرکت قبل از ارسال انجام می پذیرد.

  

دکوراسیون داخلی

   


دکوراسیون داخلی باید به گونه ای باشد که بتواند به افراد حس خوبی القا نماید . و نوع رنگ و متریال بکار رفته به گونه ای باشد که به افراد حس یکنواختی و خستگی ندهد . در حقیقت دکوراسیون داخلی شامل بازسازی و نوسازی محیط ، دکوراسیون پذیرایی ، اتاق نشیمن ، دکوراسیون اتاق خواب ، آشپزخانه و کابینت ها ، حمام ، دستشویی، نوع کف و نورهای بکار رفته با آخرین متد روز دنیا و متریال درجه یک می باشد .

    

این شرکت با داشتن تیم متخصص مجرب طراحی و اجرا به سرپرستی دکتر ناظاریان که از مجریان و طراحان و هیئت علمی دانشگاه معماری تهران می باشند آمادگی خود را در جهت بازسازی و دیزاین داخلی منارل ، فروشگاه ها و شرکتها و سازمان ها متناسب با سلیقه مشتری و استانداردهای روز دنیا اعلام می دارد .کلیه مشاوره ها و بازدید ها در این شرکت به صورت رایگان می باشد .
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت ، شامل خلاقیت ها و آفرینش های فکری و هنری، متون، نمونه آثار، قالب سایت ، فرم ها و نرم افزار های آنلاین بکار رفته متعلق به کانون چاپ و تبلیغات روما بوده و هرگونه کپی برداری از موارد نام برده ، پیگرد قانونی دارد.

کانون چاپ و تبلیغات روما

کانون چاپ و تبلیغات روما، طراحی سایت، طراحی گرافیک با کیفیت قابل رقابت بین المللی

طراحی سایت, چاپ و تبلیغات, طراحی فروشگاه اینترنتی,طراحی گرافیک, کانون چاپ و تبلیغات روما, روما
کانون چاپ و تبلیغات رومامشاهده شده توسطCustomers onDec 6.کانون چاپ و تبلیغات روماشرکت طراحی سایت و طراحی گرافیک رومارتبه:5