کانون چاپ و تبلیغات روما
☎ +98 21 88398126,57 - ✉ info@romaco.ir

قاب فنری
قاب فنری از جنس لوله های آلومینیومی همراه فنر با گوشه های پلاستیکی است که برای نگهداری اثر چاپی استفاده میشود.قاب فنری دارای ابعاد گوناگون میباشد که این امر منجر به قابلیت نمایش اثرات چاپی دراندازه های مختلف را میدهد. از قاب فنری در غرفه سازی نمایشگاهی، نمایشگاهها، سمینارها وفروشگاهها، رستورانها، هتلها، شرکت ها و... استفاده میشود. نمایش پلات لمینت در قاب فنری بسیار مرسوم است.

قیمت قاب فنری بر حسب سایز قاب میباشد. قاب فنری زیبا وسبک میباشد وقابلیت اضافه شدن ساعت با طرح اختصاصی بر روی قاب فنری وجود دارد.
قاب فنری از جنس آلومینیوم و بسیار سبک است. دارای دو آویز ‏U‏ شکل است که امکان نصب آن روی دیوار و یا ‏آویزان شدن از سقف را فراهم می کند‎. ‎‏ گیره هایی فنری، چهارطرف پوستر را به گوشه های قاب وصل می کنند به ‏طوریکه پوستر کاملا در مرکز قاب قرار می گیرد.
قاب فنری برای انواع پوسترهای چاپ دیجیتال ، در اندازه های مختلف به ‏کار می رود و در اماکنی مثل غرفه های نمایشگاهی، فروشگاه ها، مراکز عمومی، مدارس، ادارات، شرکت ها و... ‎‏ برای ‏نصب پوسترهای موقت و قابل تعویض استفاده می شود


کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت ، شامل خلاقیت ها و آفرینش های فکری و هنری، متون، نمونه آثار، قالب سایت ، فرم ها و نرم افزار های آنلاین بکار رفته متعلق به کانون چاپ و تبلیغات روما بوده و هرگونه کپی برداری از موارد نام برده ، پیگرد قانونی دارد.

کانون چاپ و تبلیغات روما

کانون چاپ و تبلیغات روما، طراحی سایت، طراحی گرافیک با کیفیت قابل رقابت بین المللی

طراحی سایت, چاپ و تبلیغات, طراحی فروشگاه اینترنتی,طراحی گرافیک, کانون چاپ و تبلیغات روما, روما
کانون چاپ و تبلیغات رومامشاهده شده توسطCustomers onDec 6.کانون چاپ و تبلیغات روماشرکت طراحی سایت و طراحی گرافیک رومارتبه:5