کانون چاپ و تبلیغات روما
☎ +98 21 88398126,57 - ✉ info@romaco.ir


استند داروخانه:
همانگونه که از اسمش پیداس در داروخانه ها برای فروش  بهتر محصولات بهداشتی و قرص های مخصوص که داخل جعبه های زیباست بهترین ویترینی که از محصولات شما در مقابل خاک و دزدیدن محصول جلو گیری میکند و زیبایی محصول شما را در داخل خود دو چندان میکند استند داروخانه است.
••••••••
رنگ بندی:
در رنگبندی استند داروخانه ها با توجه به رنگ محصول برای انتخاب رنگ استند اقدام میشود بدین صورت که باید رنگ استند با محصول و کاتالوگی که در ان قرارگرفته میگردد همخانی داشته باشد تا نظر مشتری را به خود جلب نماید.

متریال مورد استفاده در ساخت استند داروخانه:
برای ساخت استند داروخانه میتوان از پلکسی گلاس و ام دی اف استفاده نمود بسته به میزان هزینه ای که مشتری میخواهد برای استند محصولات خود به شرکت بپردازد نوع متریال تغییر میکند.

جا کاتالوگی محصولات:
در داروخانه نیز از جا کاتالوگی و استند بروشور برای بروشور داروها نیز استفاده میگردد استند به شما کمک میکند تا محصول خود را به راحتی به فروش رسانید و زیبایی برای محصول شما ایجاد میکند تا محصول شما در داروخانه بهتر دیده شود.

از این رو شرکت روما دست به ساخت استند داروخانه زده تا به شما عزیزان در راه فروش و مراقبت بهتر محصولتان کمک رساند.امروزه با وجود تنوع برندها و تعدد محصولات,تبلیغات مدرن و جذاب نقش مهمی در برقراری ارتباط با مشتریان را داراست. در این بین استند داروخانه ای بهترین رسانه های تبلیغاتی در مراکز بهداشتی و آرایشی هستند.زیرا دقیقا در محل فروش قرار گرفته و باعث دید بهتر و جذب روانی بیشتر و در نتیجه خرید مشتری می گردد.
استند داروخانه ای علاوه بر زیبایی ظاهری خود,دارای بدنه ای سبک و محکم هستند که برای جاگذاری محصولات متنوع مانند انواع خمیر دندان ها,کرم ها,مسواک ها,لوازم های بهداشتی و آرایشی و… در نظر گرفته شده اند.
انواع استند داروخانه ای را می توان به صورت دیواری,رو میزی,ایستاده اشاره کرد که بسته به نوع محصول مصرف می شود.


کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت ، شامل خلاقیت ها و آفرینش های فکری و هنری، متون، نمونه آثار، قالب سایت ، فرم ها و نرم افزار های آنلاین بکار رفته متعلق به کانون چاپ و تبلیغات روما بوده و هرگونه کپی برداری از موارد نام برده ، پیگرد قانونی دارد.

کانون چاپ و تبلیغات روما

کانون چاپ و تبلیغات روما، طراحی سایت، طراحی گرافیک با کیفیت قابل رقابت بین المللی

طراحی سایت, چاپ و تبلیغات, طراحی فروشگاه اینترنتی,طراحی گرافیک, کانون چاپ و تبلیغات روما, روما
کانون چاپ و تبلیغات رومامشاهده شده توسطCustomers onDec 6.کانون چاپ و تبلیغات روماشرکت طراحی سایت و طراحی گرافیک رومارتبه:5