کانون چاپ و تبلیغات روما
☎ +98 21 88398126,57 - ✉ info@romaco.ir

تولید وچاپ انواع نایلون ونایلکس

نایلون هاونایلکس های چاپی به عنوان یک ابزار تبلیغاتی موثر و ارزان قیمت  در معرفی برندهای مختلف وتبلیغ کسب وکارها مورد استفاده قرار می گیرد. قیمت ارزان وقابلیت چاپ انواع برندها وتصاویر بر روی این محصول باعث استقبال چشمگیر مشتریان از محصولات پلاستیکی شده است.این مجموعه با سالها تجربه در زمینه تولید وچاپ نایلون ونایلکس،آماده همکاری با مشتریان گرامی وارایه مشاوره به آنها می باشد.
نایلون های داروخانه ای به دسته ای از نایلون ها اطلاق می شود که بیشتر مورد مصرف داروخانه ها وفروشندگان محصولات آرایشی - بهداشتی می باشد.

نایلون های داروخانه ای در دو نوع دسته موزی ودسته رکابی تولید می شوند.

نایلون سه لایه پنج لایه
پلاستیکها در انواع نایلونهای 2لایه،3لایه و 5لایه می توانند تولید شوند. نایلون شیرینگ 3لایه و 5لایه ، از مواد پلی اتیلن سبک تشکیل شده اند که قابلیت جمع شدگی در مقابل حرارت را دارند. تا کالای بسته بندی شده وکیوم شود.
نایلونها از 2لایه تا 5لایه بر اساس نظر مشتری تولید می شود. وقتی گفته می شود نایلون 2لایه است ،یعنی 2لایه مجزا از هم که اگر نایلون را از وسط به دو نیم بصورت طولی تقسیم کنیم ، به یک نایلون تک لایه تبدیل می شود. در واقع 2،3 یا 5 لایه بودن نایلون به تعداد تاهای آن برمی گردد. منظور از نایلون 3 یا 5 لایه این است که فیلم آن متشکل از 3 یا 5 لایه چسبیده به یکدیگر می باشد. جوری که نمی توان آنها را از هم جدا کرد و مثلا نایلون 3لایه را می توان به صورت 2لایه نیز رول کرد.

چاپ روی نایلون
با توجه به نیاز مجموعه های صنعتی و نیز با توجه به رشد روز افزون صنعت چاپ، انواع تکنیکهای چاپ روی نایلون ها صورت می گیرد.

چاپ کیسه های تبلیغاتی
کیسه های تبلیغاتی شامل چند مدل می باشند.
کیسه نایلون دسته موزی. در فروشگاههای، بوتیکها،داروخانه ها به منظور تبلیغات استفاده می شود.
نایلون های دسته رکابی.مخصوص فروشگاههای زنجیره ای مواد غذایی و …. می باشد که دارای شکل دسته و استقامت بالاتری هستند.

تکنیکهای چاپ نایلون
چاپ سیلک، شابلونی یا دستی جهت مقادیر کم
نوعی چاپ تک رنگ است که روی سطح های صاف شامل سی دی، نایلون، هدایای تبلیغاتی و البسه صورت می گیرد. در این روش چاپ ورقه استینسل را روی پارچه توری ظریف که اغلب ابریشم می باشد، می چسبانند. بعد مرکب قلیظ را با ابزاری تیغه مانند روی سطح استینسل پخش می کنند که از قسمتهای نفوذپذیر توری به سطح دیگر می رسد. به این ترتیب نقش موردنظر را با رنگهای مختلف می توان روی سطوح مستوی یا غیر مستوی چاپ کرد. که تصویر بدست آمده دارای لبه های تیز است. مزیت این روش سادگی لوازم و یادگیری آن می باشد. همچنین قابل انجام در هم کارگاه و هم خانه می باشد.
چاپ نایلون به روش سیلک ، تا چهار رنگ قابل اجرا می باشد و این درصورتی است که فاصله رنگها از یکدیگر ، 1 سانتی متر باشد.
این نوع چاپ برای تبلیغات نمایشگاه، فروشگاههای کوچک و سفارشات کم می باشد.

چاپ فلکسو جهت مقادیر متوسط و ترجیحا رنگهای جداپذیر
چاپ فلکسویک نوع چاپ با استفاده از حروف و تصاویر برجسته فلزی می باشد، که یک کلیشه منعطف که مانند زینک و فیلم است به دستگاه چاپ فلکسی چسبانده می شود. در این روش ناحیه هایی که باید چاپ شوند، بالاتر از ناحیه هایی که نباید چاپ شوند قرار می گیرد. به این صورت که نوشته ها و عکسها با استفاده از مواد فتوپلیمری یا لاستیکهای قالبگیری ساخته شده، سپس کلیشه را روی غلطک مخصوص نصب می کنند.در پشت غلطک ، غلطک آغشته به رنگ وجود دارد این غلطک به کلیشه می چسبد و رنگ را به کلیشه منتقل می کند.رنگ منتقل شده روی سطح موردنظر چاپ می شود.

چاپ آفست تصویری برای مقادیر بالا
در چاپ آفست برای چاپ نایلون  دستگاههای اتوماتیکی انجام می شود. این دستگاهها بزرگ بوده و قیمتهای بالایی دارند و هر روز دستگاههای پیشرفته تر به بازار می آیند. در چاپ افست طرح دلخواه روی یک استوانه بزرگ لاستیکی به صورت برگردان انداخته می شود و استوانه بزرگ را می چرخانند و روی کاغذ چاپ می کنند. ماشینهای چاپ افست معمولا 3 استوانه دارند. در این چاپ ابتدا زینکها تولید می شوند بعد از آن زینکها را دور غلطکهایی که قید شد می پیچند و غلطکها را به حرکت می اندازند و کاغذهایی که از اولین غلطک رد می شوند،با فشار غلطک دوم که روی غلطک اول قرار دارد چاپ می شوند و به دور استوانه سوم می پیچند.سرعتاین دستگاه بسیار بالا است و قیمت بالایی دارد. دستگاه افست قابلیت چاپ رنگهای زیادی را دارد و مخصوص کارهای چاپی با کیفیت بسیلر بالا می باشد.

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت ، شامل خلاقیت ها و آفرینش های فکری و هنری، متون، نمونه آثار، قالب سایت ، فرم ها و نرم افزار های آنلاین بکار رفته متعلق به کانون چاپ و تبلیغات روما بوده و هرگونه کپی برداری از موارد نام برده ، پیگرد قانونی دارد.

کانون چاپ و تبلیغات روما

کانون چاپ و تبلیغات روما، طراحی سایت، طراحی گرافیک با کیفیت قابل رقابت بین المللی

طراحی سایت, چاپ و تبلیغات, طراحی فروشگاه اینترنتی,طراحی گرافیک, کانون چاپ و تبلیغات روما, روما
کانون چاپ و تبلیغات رومامشاهده شده توسطCustomers onDec 6.کانون چاپ و تبلیغات روماشرکت طراحی سایت و طراحی گرافیک رومارتبه:5